Гражданнарны уртак кабул итү

2020 елның 2 июле, пәнҗешәмбе

2020 елда Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил тарафыннан Татарстан Республикасы дәүләт учреждениеләре җитәкчеләре белән гражданнарны уртак кабул итү практикасы дәвам итә.

2020 елның 8 июлендә Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил гражданнарны «Татарстан Республикасы буенча Баш медицина-социаль экспертиза бюросы» ФКУ җитәкчелеге, Россия Федерациясе Социаль иминият фондының Татарстан Республикасы буенча төбәк бүлеге һәм Татарстан Республикасы сәламәтлек саклау министрлыгы вәкилләре белән берлектә кабул итәчәк.

Кабул итү вакыты - 14.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр. (843) 236-41-80 (Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең кабул итү бүлмәсе) телефоны буенча алдан язылырга кирәк.