9 мартта Кулланучылар хокукларын яклау мәсьәләләре буенча "кайнар линия" эшли башлый

2021 елның 5 марты, җомга

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең Бөгелмә, Азнакай, Баулы, Ютазы районнарында территориаль бүлеге тарафыннан Бөтендөнья кулланучылар хокукларын яклау көненә багышланган Кулланучылар хокукларын яклау һәм товарлар сатканда кулланучылар хокукларын яклау мәсьәләләре буенча кулланучылар өчен «Кайнар линия» эше оештырылды.

Шалтыратулар "кайнар линия" телефоны буенча кабул ителә» - (85594) -4-16-07.

Моннан тыш, кулланучылар «Татарстан Республикасында Гигиена һәм эпидемиология үзәге» федераль бюджет сәламәтлек саклау учреждениесенең Бөгелмә, Азнакай, Баулы районнарындагы филиалының кулланучылар өчен консультация үзәгенә шалтырата алалар.

телефон – (85594) 4-11-56.

Бөгелмә муниципаль районында яшәүчеләрдән шалтыратулар 2021 елның 9 мартыннан 20 мартына кадәр кабул ителә.

Барлык килгән сораулар буенча белгечләр аңлатмалар бирәчәкләр.