Бөгелмә МФЦда яңа хезмәтләр күрсәтелә

2020 елның 20 июле, дүшәмбе

ТР Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы күрсәтә торган өч хезмәткә гаризаларны хәзер Татарстан МФЦ офисларына бирергә мөмкин. Гаризаларны МФЦга прописка урыны буенча бирергә кирәк.

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы күрсәткән өч хезмәткә гаризаларны хәзер Татарстан МФЦ офисларына: Татарстан Республикасында күпбалалы гаилә таныклыгы бирү яисә аның дубликаты; «Хезмәт ветераны», «Татарстан Республикасы хезмәт ветераны» таныклыгы исеме бирү; Татарстан Республикасы бюджеты хисабыннан дәүләт ярдәмен күрсәтү өчен. Хезмәт күрсәтү нәтиҗәләре Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының территориаль бүлекләрендә күрсәтелә. Гаризаларны МФЦга прописка урыны буенча бирергә кирәк.