Шундый һөнәр бар - Ватанны саклау

2021 елның 2 сентябре, пәнҗешәмбе

Хөрмәтле Россия Федерациясе Кораллы Көчләре сафларында хезмәт итеп кайткан Хөрмәтле бөгелмәлеләр, Россия Оборона министрлыгы һәм көч структуралары пенсионерлары!

2015 елның 17 июлендә Россия Федерациясе Президенты Владимир Путин «Россия Федерациясе Кораллы көчләренең мобилизацион кадрлар резервын булдыру турында» 370 номерлы Указга кул куйды.

Хәрби комиссариат (Татарстан Республикасы Бөгелмә шәһәре һәм Бөгелмә районы, муниципаль) запастагы гражданнарны мобилизация резервына сайлап алу үткәрә һәм Сезне Россия Федерациясе Оборона министрлыгының «Барс-2021» проектында катнашырга чакыра.

Мобилизацион кеше резервында булу турында контракт төзү буенча тулырак мәгълүмат белән Сез хәрби комиссариатта ( Татарстан Республикасы, Бөгелмә шәһәре) таныша аласыз, белешмәләр өчен телефон - 4 00 96.